Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tak jak Wy chcemy jeść lepiej, zdrowiej, smaczniej - naturalnie i lokalnie. Dlatego w kwietniu 2016 powstała nasza marka, która od tej pory cieszy się stale rosnącą liczbą zadowolonych Klientów, zrzeszając ich na naszym fanpage'u na facebook'u.

Za zadanie postawiliśmy sobie kluczową ideę: ma być naturalnie, ma być lokalnie.
Dokładamy wszelkich starań, aby odnaleźć wspaniałych, nietuzinkowych rolników i producentów, którzy wyznają wartości takie, jak my.

Jak dotąd spełniamy swoje postulaty w stu procentach i zapewniamy, że będziemy kontynuować. Żadnej chemii w naszych produktach, żadnych konserwantów i polepszaczy smaków, żadnych pryskanych roślin. Każdy produkt mamy stąd, z Lubelszczyzny - czystego i pięknego regionu Polski.

Każdego Klienta poznajemy osobiście i obsługujemy z należytą uwagą i zaangażowaniem. Naszą żywność przywozimy zawsze świeżą, odbierając ją z rana w dzień dostawy.

Odnosimy sukces! Coraz więcej osób korzysta z naszych dostaw i odżywia się zdrowo i smacznie, a Wy możecie korzystać z naszej oferty co tydzień, przez cały rok - również zimą.

Naturalnie Lokalnie 1 

 

All Rights Reserved © 2016 - www.naturalnielokalnie.pl

Projekt i wykonanie: www.kontakt-handlowy.pl